Pár pravidel pro natočení videoprohlídky

Neukazujte a neprozrazujte vše. Zájemce se vše doví a nemá pak důvod vám zavolat. Skutečný prodej u nemovitostí nemůže probíhat ani neprobíhá na internetu, ale na skutečné prohlídce. Videoprohlídka slouží jen pro vyvolání zájmu o skutečnou fyzickou prohlídku. Měla by vybudit zvědavost zájemce.

Nesdělujte ve videoprohlídce cenu. Tu sdělujte až na zavolání. Jen amatér a snílek si představuje, že cena nebude muset jít časem dolů. A video na Youtube se po nějakém čase nedá vyměnit.

Videoprohlídka by měla být krátká. Dlouhé video často není shlédnuto právě proto, že je dlouhé. Nebo není shlédnuto do konce. Lidé nemají čas.
Server Youtube mapuje, zda je vaše video sledováno až do konce a pokud ano, bude vaše video umísťované na lepších pozicích a dosáhnete více shlédnutí.
 

• Před natáčením si pořádně promyslete scénář, co natáčet, v jakém pořadí, jak hotovou videoprohlídku komentovat, zda hlasem nebo titulky, co sdělit a co nechat ke sdělení až po zavolání, jaký kontakt na sebe ve videoprohlídce uvést ...
 

• Při natáčení interiérů používejte co nejvíce osvětlení (například silná přenosná zářivka svítící na strop v místě za kamerou).

• Dále před natáčením jednotlivých scén doporučuji vždy danou část připravit - úklid, předměty menší než fotbalový míč raději uklidit (nejsou vidět a působí rušivě, jako "smítko", naaranžovat předměty větší).


Stáhněte si zdarma můj eBook 

http://www.videoacademy.sk/?a_aid=546323b319548